Društvo starodobnih vozil Kamnik si je za leto 2026 zastavilo organizacijo več dogodkov, namenjenih promociji društvenih vozil, dejavnosti društva ter širši promociji ohranjanja kulturno-tehniške dediščine v občini Kamnik.
Prvi od teh dogodkov je potekal v sodelovanju z Arboretumom Volčji potok. V čudovitem sončnem vremenu smo v parku predstavili 23 mlajših starodobnih vozil in tri motorje. Vsa vozila so last članov društva in so bila izdelana od leta 1961 do 1996.
Številnim obiskovalcem parka so bila vozila na ogled od 9. do 15. ure. Zanimanja je bilo veliko. Ker gre za mlajša starodobna vozila, se je marsikateri obiskovalec še spomnil takih vozil iz svoje mladosti, otrokom pa so bile zanimive predvsem drugačne oblike nekoliko starejših vozil od današnjih.
































































































